agile42

 

agile42 - The Agile Coaching Company

We make your agile transition succeed 

agile42 posiada sprawdzony sposób na udane wdrożenia miękkich metodyk prowadzenia projektów. Chętnie wesprzemy Państwa pełnym zakresem naszych usług w postaci coachingu oraz szkoleń dedykowanych.

Learn more

Jesteśmy dostępni lokalnie oraz globalnie

Jednorodne wsparcie dla międzynarodowych, rozproszonych zespołów

Nasi trenerzy dostępni są na całym świecie, dlatego też, jesteśmy w stanie, w bardzo krótkim czasie dostarczyć spójne, profesjonalne wsparcie dla wszystkich oddziałów Państwa firmy. Mamy doświadczenie w pracy w różnych kulturach oraz strefach czasowych.

 

Droga do Agile

Agile – pozytywne zmiany dla całej organizacji

Droga do zaimplementowania metodyk związanych z Agile wymaga zarówno pracy na poziomie jednostki, departamentu, jak i kierownictwa, dlatego też, po wstępnej analizie potrzeb, pomożemy Państwu obrać odpowiedni kierunek dla organizacji i zaproponujemy adekwatną strategię zmian. 

Następnie nasi trenerzy poprowadzą Państwa poprzez transformację i pomogą zdefiniować i osiągnąć uprzednio zdefiniowane cele.

 


Zobacz dlaczego agile42 to odpowiedni partner

Sprawdzone podejście do transformacji

Stosujemy sprawdzone
empiryczne podejście do pomyślnego przejścia do miękkich metodyk zarządzania i wspomagania projektów za pomocą praktyk z grupy Agile.

Przez wiele lat udanych transformacji nasza firma opracowała unikalne
 praktyki i szereg narzędzi, takich jak np. Agile Strategy Map, które wspomagają szybkie prototypowanie zwrotu inwestycji ROI (return of investment) lub Agilo, narzędzie do prowadzenia projektów SCRUM wraz z retrospektywami!.

Jakość i uczciwość

Jakość i uczciwość jest dla nas najważniejsza, pomagamy więc tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Pomagamy w zdobywaniu pewności w opanowaniu nowych praktyk, a następnie opuszczamy. Jesteśmy jednak zawsze pod ręką, aby pomóc utrzymać odpowiedni poziom, monitorować i utrwalać Państwa umiejętności w drodze do pełnego sukcesu.

 

Wszyscy są dla nas równie ważni

Ponieważ pracujemy z pasją, każda firma jest dla nas tak samo ważna – zarówno duża, jak i ta mniejsza. Będzie nam więc niezwykle miło doradzać zarówno małym grupom, jak i światowym organizacjom, zespołom projektowym oraz kadrze zarządzającej.


Latest entries

It's Kanban time in the Netherlands

First LKU certified Kanban training in Amsterdam on November 28, sponsorship of Lean Kanban Benelux 2016 ...

 

Presenting at Agile Coaching Amsterdam Meetup

agile42's Javier Perez recently presented at the Agile Coaching Amsterdam meetup

 

Notes from the Berlin Scrumtisch of September 2016

Flip charts and recap from the September Berlin Scrumtisch